Cadac Carri Chef Deluxe

ZPĚT

 

 

Cadac Cherri Chef Deluxe

Před několika lety jsme cestou z Anglie viděli v jednom kempu karavanisty s Cadacem. Gril mě ohromil natolik, že již po cestě jsem ho hledal a chtěl jsem ho koupit. Dokonce jsem ho našel poslední den dovolené v Holandském městečku, cena byla 120 EUR a já skrblík jsem ho nekoupil. Objednal jsem si ho k vánocům a v té době stál přes 7 tisíc korun:)  

 

 


Gasklapka

 

Pro bezproblémový provoz grilu jsme zvolili servisní plynovou klapku zabudovanou přímo v karoserii auta. Z důvodu složitosti rozvodů jsme ji dali hned k místu u propanových láhví a je zapojena za regulátory. Rozvdod máme 30bar a podle toho jsme museli přetryskovat gril.  Klapka je vybavena plynovým kohoutem a připojením na hadici s rychlospojkou. To je ohromná výhoda, bez šroubování, jen zasunu, přejede pojistka a můžeme grilovat. Další výhoda je, že pokud nezasunete hadici s rychlospojkou, nelze otevřít plyn a nehrozí riziko, že nám někdo plyn vypustí otočením ventilu. Naopak nemůžu vysunout hadici, pokud nezavřu plynový kohout.

 


 

Gril Carri Chef Deluxe

Cadac Carri Chef Dluxe

 

 

S tímto typem grilu jsme spokojeni a plně využíváme veškeré doplňky, které byly součástí balení. Na drátěném roštu připravujeme ryby, na scootle čínu, rýži a paelu. Poslední grilovací deska je otočná, z jedné strany na pečení steaků, profily udělají na mase krásnou mřížku a rub funguje jako nízká pánev se širokým využitím. Poklice lze použít na všechny druhy roštů. Při demontáži včech roštů můžeme dát na hořák držák a gril funguje jako velký silný vařič.

Údržba je velice jednoduchá. Veškeré povrchy jsou z kvalitních smaltových materiálů a pánev je potažená silnou vrstvou teflonu. Gril se nenapaluje a na údržbu používáme jen papírové utěrky, s kterými vytřeme gril do sucha.

 

Bazar

Prodej
logo expedice apalucha
Hlavní strana | Kontakt | Mapa stránek

všechna práva vyhrazena © Expedice Apalucha o.s. 2005 - 2011 power by KW - Soft

Načítám data, čekejte prosím.