Camping, Cars & Caravans 4/2012

Caravans


29.06.2012

Prázdninové vydání časopisu Camping, Cars & Caravans 4/2012 právě vyšlo, k dispozici předplatitelům i v elektronické podobě.

 

Camping, Cars & Caravans 4/2012

V letním vydání si přečtete mnoho zajímavých informací – podrobným testem si projde polointegrovaný obytný automobil Knaus SKY TI, s karavanem vezmeme na projížďku také Ladu Nivu 4×4. V technické sekci se podíváme na možnosti zvýšení nosnosti karavanu a vyrazíme na reportáž do továrny Hymeru, kde vzniká kultovní karavan Hymer Eriba Touring.

Protože je ideální doba pro cestování, dáme Vám pár dobrých rad na cestu s obytným přívěsem, podíváme se na dálniční poplatky nejvyšší povolené rychlosti v Evropě, a také na to, kde je v Evropě povoleno volné kempování. Jistě Vás zaujme také velký srovnávací test plynových grilů do karavanu

 

Na cestách se tentokrát podíváme do anglického Národního parku Dartmoor a do francouzské Provence plné zajímavých památek i krásné přírody. Dáme Vám také tipy na karavanová stání v okolí Düsseldorfu – ve zdejší oblasti rozhodně stojí za návštěvu mnohem více míst než jen veletrh Caravan Salon.

Aktualizace 29.06.2012 Karel Jeřábek

Bazar

Prodej
logo expedice apalucha
Hlavní strana | Kontakt | Mapa stránek

všechna práva vyhrazena © Expedice Apalucha o.s. 2005 - 2011 power by KW - Soft

Načítám data, čekejte prosím.