Camping, Cars & Caravans 5/2012

 

car


Nové vydání časopisu Camping, Cars & Caravans 5/2012 (žáří/říjen) je již v prodeji, a to v tištěné i elektronické verzi. Vedle 88 stran pestrého a bohatého obsahu se předplatitelé mohou těšit i na dárek – 2x vstupenku na veletrhu Caravaning Brno

 

Caravans 5/2012

Na sklonku letních prázdnin se v tomto vydání podíváme na nejzajímavější premiéry letošního veletrhu Caravan Salon Düsseldorf a představíme to nejlepší z oblasti obytných automobilů i karavanů. V podrobných redakčních testech si vezmeme do hledáčku karavan Kabe Safir, integrovaný obytný automobil Adria Super Sonic či malou dodávku s lůžkovou přestavbou Opel Vivaro Life Westfalia. V technické části Vám poradíme, jak a čím správně vyčistit vodní nádrž a rozvody a jak vyměnit třecí segmenty ve stabilizátoru.

 

 

Extra šťavnatá je tentokrát rubrika s cestopisy – podíváme se s obytným automobilem do národních parků Západu USA, s veteránem VW Transporter T2 Westfalia projedeme Řecko a s obytným vozy zavítáme na česko-slovenskou expedici karavanistů do Ruska.

Máte se na co těšit!

 

Bazar

Prodej
logo expedice apalucha
Hlavní strana | Kontakt | Mapa stránek

všechna práva vyhrazena © Expedice Apalucha o.s. 2005 - 2011 power by KW - Soft

Načítám data, čekejte prosím.